58 718 92 53
Pn-Pt 08:00-17:00

W celu poprawnego korzystania z serwisu bezpieczny.pl zalecamy używanie nowszych wersji przeglądarek.

Bezpieczny.pl

bezpieczny

Kim jesteśmy?

Bezpieczny.pl Sp. z o.o. to spółka kapitałowa, będąca podmiotem odpowiedzialnym za obsługę portalu bezpieczny.pl.

Bezpieczny.pl Sp. z o.o. jest agentem uprawnionym do obsługi, zawierania umów ubezpieczeniowych, a także przyjmowania zgłoszeń / roszczeń w imieniu AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. oraz AXA Życie TU S.A., na podstawie udzielonego przez AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. oraz AXA Życie TU S.A. pełnomocnictwa.

Naszym głównym celem było stworzenie przejrzystego portalu, gdzie Klient:

  1. będzie miał możliwość wyboru i zakupu produktu,
  2. w każdej chwili będzie mógł liczyć na wsparcie dedykowanego Opiekuna,
  3. znajdzie produkt skrojony na miarę swoich potrzeb i oczekiwań,
  4. będzie mógł kupić produkt, gdzie jakość idzie w parze z ceną,
  5. będzie dysponował stałym dostępem do informacji związanej z pełnym procesem obsługi.

Priorytetem było dla nas nie tylko usprawnienie samego momentu zakupu ubezpieczenia przez Klienta, ale zrozumienie i przedstawienie produktu wraz z zapewnieniem pełnej opieki posprzedażowej. Główny nacisk w procesie obsługi Klienta za pomocą serwisu bezpieczny.pl kładziemy na maksymalne uproszczenie procesu zgłaszania roszczenia bądź szkody przez naszych Ubezpieczonych.

Produkty dostępne na portalu bezpieczny.pl stworzone są przy bardzo ścisłej współpracy z podmiotami wchodzącymi w skład grupy AXA w Polsce.

Dlaczego do współpracy zaprosiliśmy AXA?

AXA to jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. Głównymi cechami naszego Partnera są innowacyjność, profesjonalizm oraz uczciwość. Pozwoliło nam to stworzyć produkty oraz portal dopasowany do współczesnych potrzeb rynku, a także oczekiwań Klientów.

Bezpieczny.pl to portal transakcyjno-obsługowo-informacyjny przeznaczony dla nowoczesnych i świadomych Klientów, dla których priorytetem jest wysoka jakość oferowanych im produktów i usług.

Bezpieczny.pl – portal transakcyjny

2.5 minuty – tylko tyle potrzebuje Klient, by ubezpieczyć swoje dziecko od następstw nieszczęśliwych wypadków lub wykupić podróżne ubezpieczenie Travel. Na bezpieczny.pl każdy z naszych Klientów może samodzielnie i w łatwy sposób kupić on-line wybrany przez siebie wariant ubezpieczenia. Nasze transakcje są szyfrowane – nie musisz więc obawiać się o bezpieczeństwo przesyłanych przez siebie informacji.

Bezpieczny.pl – portal obsługowy

Intuicyjny, łatwy w obsłudze i przejrzysty – portal bezpieczny.pl oferuje nowoczesny sposób zakupu ubezpieczeń. Klient sam decyduje, wybiera i kupuje oraz sam w razie potrzeby zgłasza szkodę lub roszczenie. Posiada również stały dostęp do Strefy Klienta, gdzie znajdzie wszystkie szczegółowe informacje dotyczące jego polisy. W każdej chwili może też skorzystać z pomocy swojego dedykowanego Opiekuna Bezpieczny.pl.

Bezpieczny.pl – portal informacyjny

Każdy z naszych Klientów w jednym miejscu znajdzie wszystkie informacje dotyczące oferowanych przez nas ubezpieczeń oraz swojej własnej polisy. Przed dokonaniem zakupu może dokładnie i bez pośpiechu zapoznać się z Warunkami Ubezpieczenia, tabelą uszczerbków oraz innymi szczegółami dotyczącymi rozważanego wariantu ubezpieczenia.

Bezpieczny.pl Sp. z o.o.
ul. Goplańska 56
80-178 Gdańsk

58 718 92 53
www.bezpieczny.pl

Organ rejestrowy: Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ VIII Wydział KRS
KRS: 0000549919
NIP: 5833177765
REGON: 361124604
Kapitał zakładowy: 125 500 zł – wpłacony w całości

Bezpieczny.pl

Andrzej Adamczyk
Prezes Zarządu

Przedsiębiorca. Od 18 lat ściśle związany z rynkiem ubezpieczeniowym oraz finansowym. Absolwent Wydziału Ekonomicznego oraz obecnego Instytutu Geografii Uniwersytetu Gdańskiego. Praktyk, uczestnik wielu szkoleń z zakresu działalności ubezpieczeniowej.

Jego dominującą cechą jest pragmatyczne podejście do biznesu, a główny przedmiot jego zainteresowania stanowi ekonomia behawioralna oraz systemy logistyczne dające zdolność przedsiębiorstwu do zaspokajania potrzeb Klientów pod względem czasu, niezawodności, komunikacji i wygody.

Andrzej jest żonaty, ma dwóch synów. W każdej wolnej chwili podróżuje. Jego ulubiony cytat jako przedsiębiorcy należy do Henrego Forda i brzmi: "Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."


Bezpieczny.pl

Krzysztof Łabiak
Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku na kierunku informatyki stosowanej oraz magister Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku informatyki i ekonometrii.

Karierę zawodową rozpoczynał od pracy informatyka w Poczcie Polskiej. Od kilku lat związany jest z Centrum Logistyki Finansowej.

Jest twórcą wielu systemów informatycznych służących do obsługi Klientów, zarządzania portfelami agentów ubezpieczeniowych oraz partnerów zewnętrznych, którymi są największe Towarzystwa Ubezpieczeniowe w Polsce. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę informatyczną oraz ubezpieczeniową, co umożliwia mu dążenie do lepszego zrozumienia współczesnego zapotrzebowania na rynku. W Bezpieczny.pl odpowiada za informatyczny proces obsługi.

Krzysztof jest żonaty. Jego pasją jest majsterkowanie oraz sporty outdoorowe.


Bezpieczny.pl

Paweł Meyer
Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Szczecińskiej na Wydziale Informatyki. Magister ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim, aktualnie doktorant.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobył dzięki wieloletniej pracy związanej z systemami informatycznymi w Lufthansa Systems, natomiast od wielu lat związany jest z branżą finansową.

Jest autorem książki na temat skutecznej sprzedaży w Internecie i od wielu lat zajmuje się promocją oraz sprzedażą towarów i usług w sieci.

Jego głównym zadaniem w Bezpieczny.pl jest szeroko rozumiany e-commerce, przede wszystkim promowanie portalu oraz nawiązywanie relacji z Partnerami i Klientami.

W życiu prywatnym jest mężem oraz ojcem dwójki dzieci. W wolnych chwilach uprawia sport i startuje w maratonach.

Kontakt dla mediów

Agnieszka Baran

Tel.: +48 604 441 091
E-mail: abaran[dot]bezpieczny.pl

 

Do góry