58 718 92 53
Pn-Pt 08:00-17:00

W celu poprawnego korzystania z serwisu bezpieczny.pl zalecamy używanie nowszych wersji przeglądarek.

Blog

Poznaj alfabet z bezpieczny.pl

A jak AXA

AXA to największa grupa i najbardziej rozpoznawalna marka ubezpieczeniowa na świecie. Oferta produktowa jest bardzo szeroka, a głównym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa finansowego swoim Klientom. AXA to specjaliści w dziedzinie proponowania innowacyjnych rozwiązań w obszarze związanym z rynkiem finansowym od ubezpieczeń i ochrony poprzez aktywne oszczędzanie także związane z emeryturą oraz planami finansowymi.

B jak BEZPIECZNY.PL

Bezpieczny.pl Sp. z o.o. powstała z racji „głosu i potrzeby rynku”. Skupia kilkuset Opiekunów na terenie całego kraju, będąc istotnym lokalnym wsparciem dla każdego Klienta.

Portal Bezpieczny.pl to najnowocześniejsza platforma informacyjno-technologiczno-transakcyjna, która w swojej ofercie posiada produkty ubezpieczeniowe i ochronne ściśle dopasowane do potrzeb zmieniającego się rynku i rosnących wymagań Klientów. Produkty oferowane przez Bezpieczny.pl powstały przy ścisłej współpracy i pod patronatem podmiotów wchodzących w skład grupy AXA Polska.

Naszym największym osiągnięciem jest stworzenie „od podstaw” ubezpieczenia NNW adresowanego do uczniów i wychowanków placówek oświatowych (NNW Przedszkolne i NNW Szkolne). Jest to produkt o tyle innowacyjny, że jako jedyny na rynku został dopasowany do zmieniających się przepisów prawa, i co najważniejsze, stawiający interes Konsumenta na pierwszym miejscu. Na czym dokładnie polega ta innowacyjność? NNW oferowane przez Bezpieczny.pl jest adresowane bezpośrednio do Rodzica, który jako Ubezpieczający najlepiej będzie reprezentował interes swojego Dziecka- Ubezpieczonego. Dodatkowo, zaletą jest możliwość wybrania wariantu z zakresem dostosowanym do swoich oczekiwań i składką dostosowaną do swoich możliwości finansowych. Atutem jest to, że każdy wariant ma w zakresie pakiet sportowy, czyli ubezpieczenie obejmuje także wyczynowe uprawiane sportów.

Również dorośli w ofercie Bezpieczny.pl znajdą coś dla siebie. Bogaty wybór pakietów ochronnych różniących się SU i składką to nie lada gratka dla Klientów przezornych i asekuracyjnych.

C jak CZAS

Na Bezpieczny.pl możesz dokonać zakupu ubezpieczenia w dowolnie wybranym przez siebie momencie, przez 24h na dobę. Jeżeli zdecydujesz się na kupno ubezpieczenia, wypełnienie formularza zakupu nie zajmie Ci więcej niż dwie minuty.

D jak DECYZJA

Szanujemy Twoją niezależność, dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie takie warianty ubezpieczeń, które pozwolą Ci dostosować ochronę ubezpieczeniową do Twoich potrzeb. Sam podejmujesz decyzję i wybierasz taki zakres ochrony ubezpieczeniowej, który najbardziej Ci odpowiada.

E jak E-MAIL

W przypadku zakupu on-line ubezpieczenia NNW Przedszkolnego, NNW Szkolnego, NNW/OC Studenta i pakietu Zdrowe Dziecko, polisa zostaje przysłana na Twoją skrzynkę mailową wskazaną podczas procesu rejestracji. W przypadku innych wariantów ubezpieczeń, na Twój adres e-mail przysyłamy wniosek, który musisz wydrukować, podpisać i przesłać na nasz adres podany w wiadomości.

F jak FILOZOFIA BEZPIECZNY.PL i G jak GWARANCJA

Filozofia Bezpieczny.pl jest bardzo prosta, a naszym głównym priorytetem jest zapewnienie Klientom poczucia bezpieczeństwa. Gwarantujemy:

  1. Jasną i przejrzystą umowę;
  2. Stały dostęp do Warunków Ubezpieczenia;
  3. Szeroki zakres ubezpieczenia przy niskiej składce;
  4. Uproszczoną procedurę likwidacji szkód;

H jak HACZYKI

Bezpieczny.pl - tutaj nie znajdziesz gwiazdek, haczyków czy wątpliwych zapisów. Jeżeli coś jest dla Ciebie niezrozumiałe, skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

I jak INFORMACJA

Każdy Klient Bezpieczny.pl posiadający NNW Przedszkolne, NNW Szkolne i NNW/OC Studenta, po zalogowaniu do Strefy Klienta ma dostęp do wszelkich informacji o swoim ubezpieczeniu, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

J jak JAKOŚĆ

Bezpieczny.pl cały czas się rozwija i udoskonala, ponieważ nasi Klienci zasługują na to, by ubezpieczenie, które wybrali oraz obsługa posprzedażowa były jak najwyższej jakości.

K jak KOD RABATOWY

Przy zakupach on-line, w ubezpieczeniu NNW Przedszkolne, NNW Szkolne, NNW/OC Studenta, Pakiet Zdrowe Dziecko i Travel, podanie kodu Opiekuna gwarantuje 10% rabatu.

L jak LUBIĘ TO!

Znajdź nas na Facebooku i bądź na bieżąco z Bezpieczny.pl.

Ł jak ŁATWY PROCES OBSŁUGI

Priorytetem było dla nas, by proces zawierania i obsługi umowy ubezpieczenia oraz zgłaszania szkód był jak najłatwiejszy. Dzięki temu czas, jaki nasi Klienci poświęcają na zajmowanie się kwestiami związanymi ze swoim ubezpieczeniem, został skrócony do minimum.

M jak MAKSIMUM

Bezpieczny.pl to maksimum korzyści i bogate pakiety o zróżnicowanym poziomie świadczeń, gdzie każdy znajdzie ochronę idealną dla swoich potrzeb.

N jak NOWOŚĆ i NIEZALEŻNOŚĆ

Bezpieczny.pl to nowe rozwiązania i nowe technologie, dzięki którym Klient dysponuje pełną niezależnością w wyborze i zakupie ubezpieczenia. Sam może zapoznać się z warunkami umowy i szczegółami oferty, a żeby kupić wybrany przez siebie produkt, nie musi kontaktować się z agentem. Wszystko może zrobić w zaciszu własnego domu, o wygodnej dla siebie porze.

O jak OPIEKUN BEZPIECZNY.PL

Opiekun Bezpieczny.pl to wykwalifikowany przedstawiciel współpracujący z Bezpieczny.pl. Znając kod Opiekuna możesz wykupić ubezpieczenie on-line i zyskać dodatkowy rabat. U Opiekuna możesz też zawrzeć ubezpieczenie w formie tradycyjnej, papierowej.

P jak PAKIETY OCHRONNE

Na Bezpieczny.pl oferujemy Ci 11 wariantów pakietów ochronnych, spośród których wybrać możesz ubezpieczenie, które najbardziej odpowiada potrzebom Twoim i Twojej rodziny. Wiemy, że różnorodność to gwarancja komfortu wyboru, dlatego pakiety te różnią się od siebie wysokością sum ubezpieczenia, zakresem oraz składką.

R jak RAZEM

Razem z AXA i naszymi współpracownikami bardzo mocno dbamy o to, by proces obsługi Klientów w Bezpieczny.pl przebiegał jak najsprawniej. Mamy nadzieję, że nasze wspólne starania satysfakcjonują tych, którzy zdecydowali się obdarzyć nas zaufaniem.

S jak SUMA UBEZPIECZENIA

Jest maksymalną wysokością odszkodowania, które może być wypłacone z konkretnego zdarzenia objętego ubezpieczeniem.

T jak TABELA USZCZERBKÓW

Tabela świadczeń z tytułu uszczerbków lub uszkodzeń ciała na skutek nieszczęśliwego wypadku. W przypadku ubezpieczenia NNW Przedszkolnego, NNW Szkolnego i NNW/OC Studenta nie musisz czekać na zakończenie leczenia i rehabilitacji. AXA wypłaca należną kwotę za sam fakt zajścia zdarzenia objętego zakresem ochrony.

U jak UBEZPIECZONY

Ubezpieczony to osoba, na którą zawarta została umowa ubezpieczenia. Ubezpieczony może być jednocześnie ubezpieczającym, wówczas sam zawiera umowę ubezpieczenia i opłaca składki.

W jak WYCZYNOWE UPRAWIANIE SPORTU

Każdy wariant z pakietu NNW Przedszkolne oraz NNW Szkolne ma włączony w zakres wyczynowe uprawianie sportu. Oznacza to, że jeżeli Twoje dziecko trenuje w szkole lub w klubie pozaszkolnym, jest chronione zarówno w czasie treningów, jak i zawodów sportowych.

Z jak ZRÓB to razem z nami !

Bo na co tu czekać?

Do góry